Blowersi perekonnas on lauldud kaua. Aastaid laulsime ühehäälselt, kuni tuli vanema poja Danieli häälemurre. A. 2011‒2013 õppisime mitmehäälset laulmist. Vahel on meiega liitunud ka teisi kaasalauljaid.

Ühel 2012. aasta kevadisel pühapäeva hommikul Keilas valisime koosseisu nimeks ‘ansambel Elluallikas’. Laulame hooldeasutustes, eakate kokkutulekutel, mitmesugustel üritustel, kodudes, kirikutes, palvemajades, õppeasutustes, ostukeskustes, lennujaamas ja teistes avalikes kohtades – ühesõnaga igal pool, sest Jumalat tuleb kiita kõikjal.

2015. aasta septembrist kuni 2019. maini kasutasid lapsed rõõmuga võimalust õppida muusikakoolis erinevaid pille. Oleme väga tänulikud selle kogemuse eest. 2017. aasta alguses moodustasime perekondliku kammerorkestri, kus sõltuvalt ajast ja kohast osaleb ka teisi pillimängijaid. 2020. aasta suvel moodustasime ka kontsertorkestri ja koori, millega oleme juba mitmes kohas esinenud.

Meie ühine soov on kogu oma olemusega armastada ja teenida Jumalat ja ustavalt täita Tema tahtmist selle eluga, mis Ta on andnud.